Monday, June 6, 2011     17:19
More Website Templates at TemplateMonster.com!

Ayağınıza Sağlık

Ayak Kokusunu önlemeye yardımcı olur.

 

Avrupa Birliği onaylı yurtdışı laboratuvarlarda yapılmış Challange Testi sonuçları ile Sağlık Bakanlığı Kozmetik Yönetmeliğine uygun bildirim ve üretim süreci Pedanor'un güvenirliliğinin en önemli göstergeleridir.

 

--------- Firmamız 2013 yılında "Altınsan Kozmetik" adıyla kozmetik sektöründe hizmet vermek için kurulmuştur. Müşteri memnuniyetini birinci planda tutan genç ve dinamik firmamız "Pedanor Ayak Bakım Kremi" üretimi yapmaktadır. Ayak kokusuna karşı üretilen bu kremimizin Avrupa Birliği onaylı yurt dışı laboratuvarlarında Challange Testi yapılmış ve güvenle kullanılabileceği onaylanmıştır. Ayak kokusuna hızlı çözüm sunan kremimiz içerik olarak en doğal ve güçlü bileşenlerinden oluşmuştur. Krem formulümüz cildimizde alerjiye sebep olabilecek paraben, alkol, parfüm, silikon gibi maddeler içermediği için tüm cilt tiplerinde güvenle kullanılabilmektedir.

--------- Yenilikçi bakış açısıyla hızlı, dürüst ve profesyonel bir kadroya sahip firmamız, kısa sürede ülkemizin birçok bölgesinde eczane ve ecza depolarına ulaşmayı başarmıştır (Alsat Ecza Deposu A.Ş., Sağlık Ecza Deposu, Anakent Ecza Deposu, Avantaj Ecza Deposu, Kızılay Ecza Deposu, Emin Ecza Deposu, Nazar Ecza Deposu, Şifa Ecza Deposu, Farmani Itriyat, Asya Itriyat,) Yine askeri kantin işleten çok sayıda firmaya hizmet vermekteyiz.

--------- Ayak kokusuna etkili çözüm sunan kremimiz hakkında oluşan müşteri memnuniyetinden aldığımız güç ile kozmetik ve kişisel bakım konusunda herkesin kullanabileceği yeni ürünler yaratmayı hedeflemekteyiz.